ponedeljek, 15. junij 2009

Brez oblačka.

Sam še mal pa bo konc(:


Konc šole je bil zame že hm.. naj pomislm..aaa prejšno sredo, ko nm je končno zaključila ples..seveda se je iztekl tko kot sm si želela in mam zdej zaklučn 5.. V soboto smo šli u Ribnco k mami mal delat, učeri smo pa se na poti domov ustavl še pr teti v Domžalah, ker je pršla nazaj iz Nemčije njena hčerka za ene 3 dni..Blo je fuul dobr..smo se res nasmejal(: pol pa še ob 22h sprehod z našim uogim kužkom..ja učer je biu res dobr dan (spustmo jutranji del, ko stara mama začne z svojimi starimi forami-kako bit oblečn za u cerku) ...
Spet smo gledal poroko...slike in DVD do konca..tko da mi je zdej usaj jasno s kom sm plesala:D

In pa pomembna novica...sestrca je dans oddala diplomo in jo bo najbrž 30. junija zagovarjala..juheeej..tko da jo bomo šli takrat poslušat pol pa mal na morje pa še Zalico pogledat:P
oh ja končno se začenjajo lepi uživaški dnevi:P

No edn je že dans ko mal presimo prvo urico in pridemo v šolo mal kasnej..Dans tud naj bi šle s kolesom v šolo pa je propadl, ker se je ena poškodovala, z drugo sošolko pa sva se zmenile, da bove šle drugič, ker sva preveč zmatrane za dans..

Vreme ga pa tud neki serje, no sej to bo zdej tko al pa tko normaln...kao ene"vročinske nevihte".

V Francijo ne grem...grem pa sigurno avgusta (če bo takrat turneja, ker za zdej se sam neki dogovarjajo) ...

Nč treba bo počas it..sej nevem kako naj se sploh oblečm.. kao 31 stopnij..zdele zgleda kokr da se bo uscal...

sobota, 6. junij 2009

Vsak ima svoj naslov...



Oh ja..v šolo se mi neda več hodt, ker mam vse zaklučn razn plesa..k ga mamo pa sam še u sredo in u 1 uri naj bi ns 13 ocenla..paa morm 5 dubit če hočm met zaklučn 5..oh ja..pa nekje bi mogla še črn dolgo kiklo dubit pa nimam šojma kje bi jo..glih kupt je nemislm ane...

Toook zloo mi je všeč, da sm si use lepo splanerala, da uredim kar sm mela u šoli za narest do poroke pol sm pa frej(: in res mi je use ratal, no sam še ples..

Ja na poroki je blo supeeeeeeeeer res supeeeeer(: smo ugotovil, da bi mogl met usaj še 1 dan, ker je blo čist preveč organizacije, da je use v enmu dnevu šlo mim..




Hm ja zdej naberam kondicijo za to, da bove šle z sošolko s kolesom v šolo...sam dans je tak čudn vreme, da sploh nebi šla na kolo k me lah tok zalije... Aja drgač sva mela pa z očitom zadnič tako turo, da sva šla najprej s kolesom do gulča-loga-podplešivice-notranje gorice- domov=D pol pa takoj z Luxom na sprehod:D so mal noge bolele k sva hodila z psom=D

In še naša zalika je mela 1 leto(: juhej(:


Nč odhajam na svež zrak:) lep pozdravček*

nedelja, 17. maj 2009

It's my time....



If you really love.. love...that love will love you back.. mmmm:) poslušam Litvo - Love..

Pač mi neki ne gre u glavo in mi pomoje še doug časa nebo šlo..pa se skos sprašujm zakaj. Zakaj, zakaj, zakaj..kr neki..res brezveze..če si tok cajta skp, hm vem da prej al slej neki zaškripa sam ne pa tok da nebi nikol več šlo skp..oh ja don't get it.

U petk prvi nastop..kr uredu..sam mal prevečkrat je palca padla..kao ns je preveč zebl u roke..al pa tud ne..je blo u noši toook vroče:)
Tko da ja sm parado celooo zamudla:P smo bli raj u BTCju pa v družbi visoke ljubljanske smetane..

Neki sm se okužla, tko da kašlam in smrkam:/ in pijm vs cajt čajčka..o ja..bo bolš=)

Zuni je pa taaak lep sončk..prov poletje je že, jz se mam pa lih zdej ful za učit..kr neki.

And don't you break
A little girl or boy
They're crying at home alone
A faithful song
Will lead the way to make you strong


If you really love
The love you say you love (really love)
Then surely that love would love ...
Then surely that love would love to love you back
If you really love
The love you say you love (really love)

Then surely that love would love ...

Then surely that love will love you back.


And I’m in love with a fairytale
Even though it hurts.
Cause I don’t care if I lose my mind;
I’m already cursed.... <3

Lp.k*

nedelja, 3. maj 2009

Katere barve je moj dan?




Ja uživanje se počas zaključuje in bliža se še zadnji naporni paket šole..Pol pa res 2 mesca popolnega uživanja(: No bo treba tud delat mal sam useen, nebo kšnih drugih napornih skrbi..
mmm..si že predstavlam cele dneve na sončku..oh ja:P

Sam me je pa tale obkačn vreme kr zbudu, nč sanjarjenja..učit se morm, ker jutr pišemo in ojoj se nism še nč učila=D ker itak ni nč preteranga se za naučit..sam eno vajo pa ene 4 liste, k je pa sam po par stavkov na eni strani:P
Torej morm pa narest vajo za psiho, k je še začela nism delat=D na 53. prašanj odgovort za zgodlo, ker u četrtk pišemo=D pa sm sam na ene 5 odgovorila:D ja res se mi neda(=
Kaj bi še mogla...hmm..mislm da je to to, ker več se mi sploh neda:D


V garaži mamo barvo...barvo za fasad:D sm misnla e da se mi bo zmešal, ker smo tok dolg
časa zberal i pol še računal kok jo kje pride..oh joj:D Važn, da je zdej v hiši pol bo pa na njej=D


Cos no one, can love you, like I do <3



In ko že vidš, da
nakoncu nebo nič...
Vse se lahko hitr
obrne na glavo.
Brez čustev pač ne
gre in tko bo zmeri...
Pač nekdo ti mora
povedat.. če sam
prej ne ugotoviš...
Zmeraj ti pa
ostane, da se le
pretvarjaš in igraš...
Ampak tko ne gre dolg.


"Modna ob
likovalka" is writting her career on white unwritten paper..



Katere barve pa je tvoj dan?

rumene oranžne rdeče vijolične
zelene modrozelene modre

ponedeljek, 27. april 2009

Just the day, the ordinary day....


Evo me po doooolgm času spet back:P sploh se mi neda več pržigat laptopa..pa čeprov je še tok bliz mene (na mizi:) sam zdej so pa počitnce pa sm si mal več časa uzela:D

Drgač se pa umes ni zgodil kej preveč pomembnega, edin to da sm kooooooooooooončno rešena gefe za ceu lajf..no Radomana bom pa tud kmal..zdej ga sam še gledam, ni mi treba več prenašat, da bi se slučajn kej znašu nad mano..oh, mislm da je največji del že mim:P Pač zelo zelo bistveno, da je konc gefe:) to je blo pa natančno perjšn četrtk..se prav 23.4.2009 ob 15:45 najlepši dan:)

Aja..zadne čase poslušam bl staro musko:D pa nevem zakaj sam kr sede..mi je ušeč ja:D
Pa mami je ene fuul dobre pikantne oreščke prnesla iz Slovaške..mmmm najmi..sam škoda k jih ni več(=

In ja sm zelo pridna..dans sm pokosila travo, posesala celo hišo, se še mal sprehaja po vrtu s psom, igrala flavto,..pa še use sm mogla pol pospravt za sabo..tko da ja use me boli:( no sej bom šla zdej pred tv pa upam da dobim kšno masažico:)

Pa pr smimsih sm dubla novga bejbija, ker sm ga kr naročila..sam jz ga nočm met..hočm se ga znebit..upam da če mu nedam za jest pa za pit, da mi ga uzamejo=D

Torej počitnce welcome(= uživaško življenje (no umes treba mal za šolo pogledat, da glih ne segnije) sam drgač pa uživanje na polnooo(:

..He said take my hand,
Live while you can
Don't you see your dreams
lie right in the palm of your hand..

četrtek, 9. april 2009

Strah


Že včeraj se je začelo..Najprej z filmom Dvojna smrt, ki ga res da nism gledala od začetka, ampak ponavad pol bistvo ujameš usaj nekje na sredini..No tuki pač očitno ni blo tko, ob koncu filma mi ni že več blo jasn kdo je s kom in sploh konc filma mi ni niti mal logičn oz. razumski..Zato sm šla kr raj spat(:
Nadaljeval pa se je v današnje jutro..Sm že misnla, da nebom preživala..pa poglejmo zakaj:

Zjutri grem normalno na bus za ob 7h..in na tretji postaji od končne sta se dve ženski( ena je bla platinasta plastična punca, druga pa starejša manša močnejša ženska) skor stepli..najprej sta se neki drli ena na drugo pol pa kr neki je ena drugo udarla in kr neki..res ni treba da ceu bus posluša uno pastično dretje...
Razmere so se umirile ampak ne za dolg časa..Pr dougm mostu na križišču smo se SKOOOOR amapak je res zelo zelo mal mankal in i se zaletel v tovornjak..lah bi naš šofer bremzu ane, ker je vidu, da nas je un izsilu ampak ne. On v zadnem trenutku bremza..na srečo se je vse dobr iztekl.
No pa se strah in adrenalin še ni umiri, ko se na dolgem mostu na bus prkluč en potolčen, umazan pijanc, ki komi stoji, se ziba sm in tja in na konc še eni ženski, ki je sedela točno pred mano začne neki na uho šepetat..Ko sm vidla tisto čist potolčeno roko, sm sam ustala in šla..O, ne hvala, da bi bla na konc še kej pobruhana pa, da bi mi kej naredu. No way! Raj stojim do črnuč kokr pa da bi bla še par sekund zravn njega..Še zdej mi ne gre iz glave, njegov obraz telo,...fuj:S Na srečo je šou kmal dol z busa in pr zadni stopnici je skor padu. Polom.
Pol sta bla pa še na Stan in dom postaji en čudak-brezdomc in pa na postaji Drama tud en bol bogi..groza.
Se prav sm do Črnuč molila da ne pride še kšn tak čudak, ker pol bi šla pa kr dol iz busa in bi počakala naslednga.

No ja v šoli je blo kr kul..

Važn, da je polna luna pomembna tud za pse.. Na ceplejneju je enmu starejšmu možakarju ušou kuža-pes(ovčar) in napadu druzga ovčarja in tko je tist pes ene 5 minut držu ovčarja v gobcu in ga ni hotu spustit..Bil je čist podivjan in kr grabu tistga bogiga ovčarja:( Mislm, groza res.

In še dobr da sm zabila 2 uri na treningu, ker sm sam gledala, jutr pišm pa slovo in sm se bl mal učila..no zdele se neki probavam pa ne gre lih=D bomo rekle jutr pr urah, da bi se mal slovo učile:D sej upam, da se nas kera usmil:P

No se grem naprej piflat te prislove, in členke, pa pridevnike pa to sranje..gramatika ja:/ hate it.

Lunarski pozdrav.

sobota, 4. april 2009

Ene so pa res otorčje:/


Dan za kreganje? Hm...bol ja kot ne..al pa obratno..Včeri je bil tak dan, ker se je ena že po telefono pogovarjala, da se je z enim skregala in pol v šoli, čistilka nad enimi fazankami..pa jz.
No ja sicr pa ni bistvenega pomena...Ljudjem (bolj natančno - otrokom) je treba povedat kar jim gre..mislm, da bi pa lahko vsaj v srednji šoli, v 3. letniku že odrastl, no se pa tako takoj vid kdo je kerga leta rojen..Mislm, da tud če si pamten, ti še zmer v moralnem pomenu to ne pomen, da si najboljši, ponavad (zadnje čase opažam), so glih ti najbolj neumni. Vedno bolj se je tud vse v men naberal, komi sm jo še prenašala in une njene neumne opravljivske izraze..sej ne da te nism slišala ane. Pa kje smo v vrtcu al kje? Mislm, da se tm kregajo, če kdo koga prehiti, sej če pa ona to nardi je pa vse vredu..Pol naj bi ji pa še kej posodla, sej dobra sm itak sam takt k si je treba kej sposodt:S Ne, ne, to se je zdej končal..nebo šlo več tko!
To je pa naš razred, vsaka sam za svojo rit (no rečmo da je par izjem, sam so res sam 4 al pa 3) .
In ja ne, mislm bit več tih..zakaj bi pa bla? Sej nism slepa (za enkrat še ne:), da bi vsem verjela in ponavlala za ostalimi. Ne jz to pač nisem.

Pa pustmo take bedarije..Frendica bo mogoče plesala na taaaaakoooo lepo musko da bi jo jz mela:D Sam pojejo zravn in najbrž take nebo smela met. In dubla sm temo, oz. motiv svojga plesa..I like it. Zdej bo treba sam še obleko zasnovat in pol kupt al pa dat šivat(: Komi čakam..no sej tud moja pesm je kul, sam una pa res ti jemle dih <3

Škornji so mi razpadl in greve dans z mami kupt nove čevle(= upam da bo kej sreče, ker pr men se to zmer zakomplicera, ker mi niso nobeni všeč:D

Upam sam, da je z mojim Luxitom use uredu..zdej je že dva dni zaporedoma bruhu..groza:(
Nč se mu nesme zgodit! On je še edini k je zmer ob men in me razume..mi je všeč, da ne zna govort:P Tko, da niti pomislt nesmem kaj bi blo, če ga nebi več mela:(

Grem se mal sproščat vn..aja pa prvi trening v torek je bil zeeelooo sproščujoč..dost smeha in usga..tko da mi ni žou..tud če bo šlo z šolo mal naknap..usaj neki ljudi, k niso tok zahrbtni..Pa še mal bom shujšala=D in bla končno mal bl gibčna(: I love them <3