nedelja, 30. november 2008

Velik R dan.Moj dan.



Hvala usm. Za lepe želje pa še lepše čestitke<3

Ampak največje darilo bi blo, če bi ozdravela. No pa sej bom(:


Drgač pa sm u petk cel dan spala, učeri sm se že mal bl gibala=D no dans sm pa skos na nogah..sam me je strah da bi se mi kej ponovil:(

Zdej pa morm, ker prhajajo obiski(:

----------------------------------------
Neki ur kasnej: Najlepše darilo, kar si jih še zamislt nemorm je blo to da je k men pršu moj Lubi*Plus milijon daril k si jih prnesu. Hvala ti za najlepši dan plus najlepša darila. Hvala, da si biu z mano, pa čeprov ne doug. Pa hvala tud tvoji mami* Uglaunm hvala ti za vse! Love u forever.



no uživite(:
papa*

ponedeljek, 24. november 2008

Sneg.Sneg.Sneg..





Tkole je pa zgledal med odmorom, ko smo mogle bit še u šol, zuni je pa vedn bl sneži in se temnil..pol sta nas še čakali 2 uri..

Zgodla 3..oh ja...sej bom mela zaklučn 5 ja=D ker optimist:D

No pa sej ta tedn niti ni tok hud...sam da popravm mato pa gefo pa sm na konju(: hehe.No pa angla more bit 4.joj jutr jo dobimo:/

Hvala vsm za vse kar ste mi pomagal pr mobitelih...ampak mislm da sm se pa zdej že skor odločila..sam vm ne povem za kerga niti za kero omrežje:P.Naj bo to skrivnost.

Čao,uživaj vsak dan kot, da je tvoj zadnji!
P.S.: Ne se stopit v snegu:D

nedelja, 23. november 2008

Čutim čutim teeeee...


Čudna noč nad mestom spi...Breez beseeed...
Uff ja, Perpetuum jazzile..paše po dolgm cajtu..sploh, ko se iz pevskih pelš dam:P

Oh ja...pač se mi neda več ukvarjat s takimi nepomembnimi ženskami..tko da se ji tud na mobi več nebom oglasila(:

Groza sovražm use kar je povezan z bolncami..dobr da sm šla k zdravnici SAM zrd trebuha pol mi pa kr reče ja zdele boš šla dat kri pa urin...KAAAJ?? ja dobr da zdele zvem ane..in sm mela u petk sam 2 uri pouka:D(že tko mam sam 5 urc ampak kul:) No pustmo to da sm am...2 uri spet čakala na pevkse pa da sva z R. šle u DZS pa se še šle špricat u milrja:D tko da sm pol zamudila na pevske..hihi(: pa še vsa dišeča sm bla=D haha..nočš vedt kok. In spet me je boleu:/ enkrat se mi bo zmešal..sam mislm da se vse skp sam še slabša..zadne časa mi je kr slabo za bv..tko na bruhanje mi gre:/

OMG..kašlam k da bi zvesto kadila 10 let:/ ..kriza.

In krvavo rabm pomoč Tima...mobiteli.mislm da pove dost ena beseda.

Uspešno sm prebrala eno knjigo k je ful huda:P sm si lah uzela cajt tud za Cosmota:)

In šola...vsak dan mam neki..zapolnena do konca..u tork pa še drama(: komi čakam.če bom sploh šla.komu se pa še da km u takm mrazu:/ zima ja.sam neb smela bit že zdej!
Še mal mal pa čist mal pa Bratislaaaavaaa(= here we're coming:)

sreda, 19. november 2008

Time.



Šele zdej mi je jasn...očitno ni vse le neki povsem navadnega..postaja vedn bl zapleten...in včasih pač nemorm več.Boli.Vsakič bolj.In neveš več kaj bi naredu, da bi blo boljš.Včasih pač ne gre več in izbruhne vse vn iz tebe.Nemorš si pomagat.


To bi blo za dans use.Ne gre več, je preveč stvari za počet.Dijo.

sobota, 15. november 2008

It's me.

Nemorem nič več posebnega napisat, ker se nč pamtnga ne spomnem.
Edin to da zdele gledam Psihota in ugotavlam, če bi šla spat al da b še šla kej za šolo delat, ker sm čez dan zlo mal nardila..še zmer nism čist lepo narisala pa pobarvala tistih oseb, ki nastopajo v igrci..

Aja Maruša vse naj naj...še mal(mal več k 2 urci) pa bo tvoj rojstni dan..

No pa Matevž me je še spomnu, da naj napišm, da bi mogu začet pisat blogc(: res bi blo prelepo, če bi ga pisu:D No Matevžk začni!

Pa Miha neveš kako močno te pogrešam:( Najraj bi kr zdele šla k teb..Ljubim te za zmeri in za vedno..moj si za skos!

Lahko noč.

četrtek, 13. november 2008

I'm nothing special.

Dans je bedn dan. Razn tega da mi je na hospitacijah napisal odličen zapis, ni nč dobrga no ja pa da je blo u vrtcu spet prelepo.
Mato smo pisal hm ja..nebi preveč o tem razpravlal...takoj za eno dobro oceno pr mati pride slaba...pa sej še ni biu cajt:/

Dans sm se z busmo pelala iz AMZS-ja ob 16:15 in sm pršla v Vnanje gorice ob 17:20...ja groza je ta Lublana...vedno hujš je:/

In ja jutr pišm pedo..morm se učit(no sm se že naučila:D), narest nalogo za anglo(popravo-delam na tem:D) pa ena uprašanja(jutr zjutri u šoli bom nrdila) plus za slovo morm spis napisat...ja pred sm pojedla in use je bla ura že 18:00 in k sm se nehala učit je bla urca 19:20...supr ane=/ zdej morm it pa nalogo delat...men se bo en dan še odfukal=(

Aja pa u sredo naj bi že mela kostum za dovorjana pa ga pač nebom mela, ker ga dobi šele u soboto:/ Vilma me bo zadvala..kaj nj(: hihi..

Vikend bo še zlo zanimiv ja...k se bom tok učila da se bo kr kadil, da popravm tisto neumno gefo:/ beda.beda.

Pa Mama mia je dobr film...bč zrd muske kokr zrd zgodbe..sploh Honey.honey pa Thank you for the music paa I belive in angel..<3 noro(: Ženska mi ma hud glas jaaa ful:)

U ja..koga sm dans zjutri vidla..Tima po miljon letih ja(= sej ne da mu nism rekla živjo ane:P ti pa zdej rečm...Živjo Tim..hehe.

Sošolkice pa postajajo mal bl normalne...po čudežu..

Nč letim se učit in delat nalogo pa spat..ja najboljši del dneva SPANJEEE...sam če bi mal dl spala ne sam do pol 6h:(

*...But I have a talent, a wonderful thing
cause everyone listens when I start to sing..

ponedeljek, 10. november 2008

Na svetu potrebujemo:

malo več prijaznosti in malo manj zavisti,
malo več dajanja in malo manj jemanja,
malo več nasmehov in malo manj zmrdovanja,
malo manj brc človeku, ki je na tleh,
malo več besedic "mi" in malo manj "jaz",
malo več smeha in malo manj joka,
malo več rož na poteh življenja in malo manj rož na grobovih.


Mal sm ti koperala Anja:P ne me obtožt kraje avtorskih pravic:P

Dans je biu bedn dan.

Jutr bo lepši, ker mam CPP:(...jea NOT!